Flip book element

Continental L

3 990

Dámská peněženka v oblíbeném provedení Continental. Vše přehledné, čistý design, YKK zip (nejkvalitnější zip na světě)… detailnější popis peněženky najdete níže

Čtěte více

Passportka 2.0

2 490

Cestovní peněženka/ obal v novém kabátě. Vejde se do ní až 8 karet, bankovky a cestovní pas, případně i 2 pasy. Díky větší velikosti, je zde i větší plocha pro gravírování Vašich nápadů.

 

Katalogové číslo: 8-3 Kategorie: ,
Čtěte více

Obal na diabetické pero

590

Pouzdro na diabetické pero. Cukrovka je omezující nemoc, něco o tom víme… Když už ji ale člověk má, tak ať je to se stylem! Možnost pro jedno pero, nebo i pro dvě pera (denní, noční).

Katalogové číslo: 10-1 Kategorie:
Čtěte více

Psaníčko

1 490

Konečně máme něco pro ženy! S velkou kabelkou ještě počkáme, tak představujeme klasické psaníčko! Možnost varianty s řetízkem nebo bez.

 

 

Katalogové číslo: 8-1 Kategorie:
Čtěte více

DOLAROVKA cards

2 090

Mrkli jsme na oblíbenou DOLAROVKU a předělali ji do modernější verze, tak jak to v BLACK CHILLI máme rádi! Malá velikost, stylová záležitost a přesto stále praktická. Do peněženky se vejde 8 – 10 karet a papírová hotovost do spony.

 

 

Katalogové číslo: 8-2-1 Kategorie:
Čtěte více

CROOKED

2 400

Varianta peněženky pro ty, kteří u sebe chtějí nosit malý technický průkaz od vozidla nebo doklady většího formátu Peněženka pojme až 6 karet + papírovou hotovost.

 

Kategorie:
Čtěte více

Pouzdro na telefon

790

Jednoduché, ale zato kvalitní pouzdro na telefon z italské hovězí kůže.

Katalogové číslo: 10 Kategorie:
Čtěte více

CLASSIC

2 990

Největší peněženka, kterou aktuálně vyrábíme. Stará dobrá klasika. Vejde se do ní 6 karet, mince i bankovky. Díky větší velikosti, je zde i větší plocha pro gravírování Vašich nápadů.

 

Katalogové číslo: 8 Kategorie:
Čtěte více

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.