O nás

Jsme dva a nápad začít šít peněženky vzniknul tehdy, když jsme hledali stylovou koženou a kvalitní peněženku. Rozmanitost na trhu byla nic moc. Spíš nic, než moc. Řekli jsme si tedy, že se pokusíme vymyslet a vyrobit vlastní, kvalitní peněženku. V tu chvíli se spojil “ajťák” s architektem a vzniklo BLACK CHILLI. Pustili jsme se do úplně nového odvětví. Výhodou pro Vás zákazníky je, že oba trpíme stejnou, velmi vážnou poruchou. Dokud naše produkty nejsou perfektní, tak z toho nespíme, a děláme vše pro to, aby perfektní byly! Tak perfektní, abyste se každý den mohli podívat na svojí peněženku a mít z ní neustále radost. . .

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

1)Kde jsou produkty BLACK CHILLI vyráběny?

Jak už jsme psali výše, máme rádi kvalitu a jsme tak trochu puntičkáři. Proto všechny peněženky vlastnoručně vyrábíme my sami.

2) Odkud pochází kůže?

Chtěli jsme vyrábět produkty z ryze českých materiálů, ale bohužel se nám nepodařilo najít vhodného dodavatele. V České republice už BOHUŽEL není prakticky žádná koželužna a proto kůže odebíráme z Itálie.

3) Jaké další produkty plánujete?

Kožené rohožky, rukavice, kalhoty. . . Pardon, to byla jen taková naše legrácka. Pravdou je, že chceme dělat produkty, které nás budou bavit a Vám udělají radost. Nápadů a plánů je dost, ale bez prodeje aktuálních produktů se nemůžeme pustit do výroby nových, takže je to vlastně na Vás.

4) Budete vyrábět peněženky pro ženy?

Jsme dva týpci, a tak máme s pochopením ženského myšlení a potřeb trochu problém, ale dobrou zprávou je, že už na tom pracujeme!

5) Jsou všechny peněženky stejné?

Ne nejsou. Některé mohou být o něco tenčí nebo silnější v závislosti na kůži. I barva se může kus od kusu lišit (tmavší/světlejší). Můžou se na kůži objevovat “vady” v podobě pigmentů, nebo nějaké rýhy. To vše jen dodává peněžence originalitu a nic z těchto “vad” nemá vliv na kvalitu celé peněženky. Peněženka navíc postupem času získává originální patinu. Sami si navíc volíte barvu nitě a vygravírované iniciály. A to je na tom to skvělé, žádná peněženka není stejná, každá je originál!

6) Jakého dopravce používáte?

Je to Česká pošta. Víme, že na tuto instituci hodně lidí nadává, ale za ty roky a stovky odeslaných peněženek nás Česká pošta vypekla jen párkrát a proto s nimi rádi spolupracujeme. Časem ale třeba přidáme další možnosti doručení.

7) Mohu objednat peněženku na dobírku?

Bohužel ne. Důvod je jednoduchý. Představte si, že by si zákazník objednal peněženku, a chtěl na ní vygravírovat třeba #Bambus68. Peněženku bychom poslali na dobírku, jenže zákazník by si to mezitím rozmyslel a peněženku si nevyzvedl. Co bychom pak dělali s takovou peněženkou…

8) Mohu objednané zboží vrátit do 14 dní bez udání důvodu, tak jak to dělá plno lidí v ČR?

Ne. Ne, že bychom nechtěli (ale jo, vlastně nechceme viz otázka 7), ale on nám to dokonce zakazuje zákon! No fakt! 14 denní lhůta na vrácení zboží se v souladu s novým občanským zákoníkem č. 89/2012 Sb., § 1837 nevztahuje na zboží vyrobené na zakázku (vygravírované iniciály, výběr barvy nitě). Vše je napsáno v obchodních podmínkách, se kterými zákazníci souhlasí při nákupu zboží.

9) Proč název BLACK CHILLI?

Teď by to chtělo nějakou SEXY historku o tom, jak ten název vzniknul, ale žádná taková není. #SorryJako! (ale ten název je sexy, ne že ne!)

10) Chtěl bych prodávat vaše produkty na mém e-shopu, co pro to musím udělat?

Stačí nám napsat na chci@blackchilli.cz

11) Chtěl bych na peněženku logo BMW, Ferrari nebo jiné velké firmy, půjde to?

Bohužel nepůjde. Jedná se o loga s licencí, která nevlastníme. Jedině, kdybyste takovou licenci vlastnili vy 🙂

13) Dodáváte i mimo ČR?

Ano! Už jsme naše produkty posílali do USA, Austrálie, Irska… Takže to není problém.

14) Posíláte nějaký návrh ještě před výrobou?

Ano. Pokud nejde o peněženku na které jsou pouze iniciály, tak vždy posíláme návrh ke schválení.

15) Jak dlouho trvá dodání peněženky?

Obvykle to trvá 7-10 dní. Vše se odvíjí na rychlosti přijetí platby a také potvrzení návrhu.

16) Jaká je záruka na BLACK CHILLI produkty?

Tady Vás obzvláště potěšíme. Záruka je doživotní. Co se týká kůže, tak ta je tak kvalitní, že vydrží věčnost. Nejzranitelnějším prvkem je šití, které může po nějaké době prasknout. Stačí nám pak peněženku poslat, my ji co nejrychleji přešijeme a pošleme zpět. Tak jednoduché to opravdu je 🙂

17) Baví Vás vaše práce?

No jéje! Na začátku to byla záliba. Teď je to pořád záliba, která nás ale živí 🙂 Nejvíc nás baví a stále motivují zpětné komentáře od zákazníků. To je něco co nás nikdy neomrzí, a stále nás to motivuje a utvrzuje, že svoji práci děláme dobře, a že nechceme slevit z kvality a přístupu 🙂

Pokud máte další dotazy, nebojte se nám napsat na chci@blackchilli.cz