Jsme tým o dvou lidech a nápad začít šít peněženky vzniknul tehdy, když jsme hledali stylovou koženou peněženku. Rozmanitost na trhu byla nic moc. Spíš nic, než moc. Řekli jsme si tedy, že se pokusíme vymyslet a vyrobit vlastní kvalitní peněženku. V tu chvíli se spojil “ajťák” s architektem a vzniklo BLACK CHILLI. Pustili jsme se do úplně nového odvětví. Výhodou pro Vás zákazníky je, že oba trpíme stejnou, velmi vážnou poruchou. Dokud naše produkty nejsou perfektní, tak z toho nespíme, a děláme vše pro to, aby perfektní byly! Tak perfektní, abyste se každý den mohli podívat na svojí peněženku a mít z ní neustále radost. . .

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

1)Kde jsou produkty BLACK CHILLI vyráběny?

Jak už jsme psali výše, máme rádi kvalitu a jsme tak trochu puntičkáři. Proto všechny peněženky vyrábíme vlastoručně sami.

2) Kolik karet se vejde do Walletka MINI a Walletka STYLE CARDS peněženky?

Walletka MINI jich ideálně zvládne 5! Doporučujeme začít na 4, peněženka se trochu roztáhne a pak můžete přidat další kartu. Viděli jsme v naší peněžence 6 i 7 karet, jen pamatujte na to, že kůže se sice roztahuje, ale už se nevrací zpět. Proto peněženku zbytečně nepřeplňujte!

Walletka STYLE CARDS zvládne až 10 karet.

3) Jaké další produkty plánujete?

Kožené rohožky, rukavice, kalhoty. . . Pardón, to byla jen taková naše legrácka. Pravdou je, že chceme dělat produkty, které nás budou bavit a Vám udělají radost. Nápadů a plánů je dost, ale bez prodeje aktuálních produktů se nemůžeme pustit do výroby nových, takže je to vlastně na Vás ????

4) Pochází kůže na výrobu z České republiky?

Chtěli jsme vyrábět produkty z ryze českých materiálů, ale bohužel se nám nepodařilo najít vhodného dodavatele. Kůže tedy odebíráme z Itálie.

5) Budete vyrábět peněženky pro ženy?

Jsme dva týpci, a tak máme s pochopením ženského myšlení a potřeb trochu problém, takže zatím ne. Ale pevně věříme, že naše produkty sluší i ženám.

6) Proč nemá peněženka kapsičku na mince?

Bránili jsme se tomu zuby nehty, ale říkali jste si o to tak často, že jsme nakonec přišli s verzí Walletky STYLE CARDS, která dokáže pojmout i mince! Přivítejte Walletku STYLE COINS! A nezůstali jsme jen u toho. Představili jsme i peněženku CLASSIC, známá klasika, kterou měl v životě snad každý chlap 🙂

7) Jsou všechny peněženky stejné?

Ne nejsou. Některé mohou být o chlup tenčí nebo silnější v závislosti na kůži. I barva se může kus od kusu lišit (tmavší/světlejší). Můžou se na kůži objevovat “vady” v podobě pigmentů, nebo nějaké rýhy. To vše jen dodává peněžence originalitu a nic z těchto “vad” nemá vliv na kvalitu celé peněženky. Peněženka navíc postupem času získává originální patinu. Sami si navíc volíte barvu nitě a vygravírované iniciály. A to je na tom to skvělé, žádná není stejná, každá je originál!

8) Mohu objednat peněženku na dobírku?

Bohužel ne. Důvod je jednoduchý. Představte si, že by si zákazník objednal peněženku, a chtěl na ní vygravírovat třeba #Bambus68. Peněženku bychom poslali na dobírku, jenže zákazník by si to mezitím rozmyslel a peněženku si nevyzvedl. Co bychom pak dělali s takovou peněženkou…

9) Mohu objednané zboží vrátit do 14 dní bez udání důvodu, tak jak to dělá plno lidí v ČR?

Ne! Ne že bychom nechtěli (ale jo, vlastně nechceme viz otázka 8), ale on nám to dokonce zakazuje zákon! No opravdu! 14 denní lhůta na vrácení zboží se v souladu s novým občanským zákoníkem č. 89/2012 Sb., § 1837 nevztahuje na zboží vyrobené na zakázku (vygravírované iniciály, výběr barvy nitě). Vše je napsáno v obchodních podmínkách, se kterými zákazníci souhlasí při nákupu zboží.

10) Proč název BLACK CHILLI?

Teď očekáváte nějakou SEXY historku jak ten název vzniknul, ale žádná taková není. #SorryJako!

11) Bude někdy varianta produktů v černé barvě?

Na začátku jsme si řekli, že nikdy nebudeme dělat verzi peněženky na mince a nikdy nebudeme nabízet černou kůži. Verzi peněženky na mince už děláme dokonce dvě, tak kdo ví… EDIT: tak už padlo i toto předsevzetí. Černá je prostě dobrá…

12) Chtěl bych prodávat vaše produkty na mém e-shopu, co pro to musím udělat?

Stačí nám napsat na chci@blackchilli.cz

13) Chtěl bych na peněženku logo BMW, Ferrari nebo jiné velké firmy, půjde to?

Bohužel nepůjde. Jedná se o loga s licencí, které nevlastníme. Jedině, kdybyste takovou licenci vlastili vy 🙂

13) Baví Vás vaše práce?

No jéje! Na začátku to byla legrace. Teď je to pořád legrace, která nás živí 🙂 Nejvíc nás baví a stále motivují zpětné komentáře od zákazníků. To je něco co nás nikdy neomrzí, a stále nás to motivuje a utvrzuje, že svoji práci děláme dobře, a že nechceme slevit z kvality a přístupu 🙂

Pokud máte další dotazy, nebojte se nám napsat na chci@blackchilli.cz