Kožená peněženka STYLE CARDS

Máte hodně karet bez kterých se prostě neobejdete a nechcete tahat obrovskou peněženku? Pak je tu STYLE CARDS až na 10 karet a složenou papírovou hotovost.

Barva kůže
Barva nitě
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Monogram / jméno / přezdívka ?
Text na vnitřní straně (+250 Kč) ?
Vaše logo / obrázek / fotka (+300 Kč) ?
EXPRES dodání ?
1 290 Kč
Kožená peněženka STYLE CARDS

Peněženka z kvalitní italské hovězí kůže. Má pololesklou strukturu, díky které postupem času peněženka pěkně patinuje a získává tak originální vzhled! Dokáže pojmout až 810 karet + složená papírová hotovost. Ruční šití a voskování nití je samozřejmostí.

Ruční šití a voskování nití je samozřejmostí. Aktuálně si můžete vybrat z pěti barevných provedení. Je jen na Vás jestli chcete na přední stranu vygravírovat iniciály, přezdívku nebo klidně firemní logo. Na vnitřní stranu si můžete za příplatek nechat vygravírovat jakýkoliv text. Vše zabalené do stylové krabičky s pečetí! Doba dodání 7-12dní! Pro rychlejší dodání je tu za příplatek EXPRESS dodání do 4 dnů od přijetí platby a potvrzení návrhu!  Rozměry 9,3×6,2×0,5cm (závisí na tloušťce kůže)

V případě zájmu o jiný font, nebo jiné umístění iniciálu nám napište Vaše přání do poznámky níže…

Pokud nevíte co na peněženku dát, tak se podívej do sekce INSPIRACE

V případě, že budete chtít na peněženku logo, tak nás prosím nejprve kontaktujte na e-mail: chci@blackchilli.cz

*barva kůže se může od fotek lišit (světlejší, tmavší) a na kůži se mohou občas vyskytovat černé tečky – pigmenty. Postupem času, jak peněženka patinuje, kůže tmavne a má jednolitou barvu. Stejně tak nelze ovlivnit barvu gravírování, i ta se může kůže od kůže lišit.

**poštovné nad 2000Kč zdarma!