Kožený obal Passportka 2.0

Cestovní peněženka/ obal v novém kabátě. Vejde se do ní až 6 karet, bankovky a jeden, případně i 2 cestovní pasy.

Barva kůže
Barva přihrádky
Barva nitě
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Monogram / jméno / přezdívka ?
Telefonní číslo ?
Text na přihrádce (+250 Kč) ?
Vaše logo / obrázek / fotka (+300 Kč) ?
EXPRES dodání ?
2 490 Kč
Kožený obal Passportka 2.0

Cestovní obal/ peněženka – na karty, hotovost a cestovní pas! Vše z kvalitní Italské hovězí kůže. Kůže má pololesklou strukturu, díky které postupem času peněženka pěkně patinuje a získává tak originální vzhled! Dokáže pojmout až 4-6 karet, bankovky a jeden nebo i dva cestovní pasy s gravírováním monogramu a Vašeho telefonního čísla (pro případnou ztrátu) ZDARMA . Ruční šití a voskování nití je samozřejmostí.

Nakombinujte si barevnou kombinaci podle sebe. A zvolte si co chcete vygravírovat na přední stranu – iniciály, přezdívku, obrázek nebo klidně firemní logo. Na vnitřní stranu si můžete nechat vygravírovat jakýkoliv text, nebo logo/ obrázek/ fotku. Celá peněženka je zabalená do stylové krabičky s pečetí! Doba dodání 6-9 dní od připsání peněz na náš účet. Pro rychlejší dodání zvolte možnost EXPRES! Rozměry: 11×8,5×1-1,5cm (závisí na tloušťce kůže)

Pokud nevíte co na peněženku dát, tak se podívej do sekce INSPIRACE

*barva kůže se může od fotek lišit (světlejší, tmavší) a na kůži se mohou občas vyskytovat černé tečky – pigmenty. nebo prasklinky/ ranky. Toto nemá vliv na kvalitu produktu, naopak to dodává peněžence ještě více originality. Barvu gravírování nelze ovlivnit, na každé kůži je jiné, ale standarně platí, že na hnědé je gravírování vidět nejlépe a na černé nejméně…