Kožený řemínek k Apple watch 42/44/45 mm

Kožený řemínek k hodinkám Apple Watch. Zapínání je navržené tak, aby nebyla kůže nadměrně zatížená a časem se nevytahala, tak jak je tomu u všech jiných kožených řemínků s klasickou přezkou. Velikost je univerzální pro obvod zápěstí 15-22cm. 

Barva kůže
Barva nitě
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Barva kovových částí
Monogram / jméno / přezdívka ?
EXPRES dodání ?
1 990 Kč
Kožený řemínek k Apple watch 42/44/45 mm
1b
Novinka

Trvalo nám to, ale nakonec je to tady! BLACK CHILLI řemínek k Apple Watch. A proč nám to tak dlouho trvalo? Řemínkům jsme se věnovali dobré dva roky, ale s každým modelem, se kterým jsme přišli, tak jsme nebyli spokojeni. Řemínky jsme vždy otestovali a po nějaké době byly vždy spíš na vyhození než na nošení. Nicméně jsme zjistili, že takto se prostě chová každý kožený řemínek, ať už ho koupíte od kohokoliv. S tím jsme se ale nechtěli smířit. Nakonec řešení přinesl sám Apple, když přišel s tímto druhem zapínání a my tak můžeme po otestování s klidným srdcem říct: TO JE ONO! Řemínek se nevytahává a řemínek tak dostává jen pěknou patinu a je reprezentativní. A tak můžeme jít s tímto řemínkem do světa. 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/uOcLnvA_VBo?si=rq5gyb4MhL5hd6bd" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>