Dřevěné pero Gentleman – saman americký 63

Dřevo – SAMAN
Typ pera – KULIČKOVÉ

Na prodej pouze jeden kus. Kupujete přesně to, co vidíte na fotkách. V ceně pera je i stylový dřevěný stojánek a dárkové balení. Více informací v popisu níže…

Gravírování na pero (+250 Kč) ?
Gravírování na stojánek (+250 Kč) ?
EXPRES dodání ?
1 990 Kč
Dřevěné pero Gentleman – saman americký 63

Pero je vyrobené z tropického stromu SAMAN (Samanea), který roste ve střední a jižní Americe – oříškově hnědá barva s černým rýhováním. Vyniká tvrdostí, trvanlivostí a nádhernou strukturou dřeva. Pero je postupně obráběno a broušeno až do hladkého povrchu. Následně dřevěné komponenty ošetřujeme speciálním olejem, který dřevo ještě více vytvrdí a krásně vytáhne kresbu daného dřeva. Tento proces trvá 3 dny, jelikož se aplikuje několik vrstev a každá vrstva potřebuje svůj čas na zaschnutí. Poté už pro Vás můžeme pero zkompletovat, zabalit a odeslat.

Dřevěný stojánek je vyrobený z 1cm vysokého dubového prkna. I tento stojánek ošetřujeme olejem, tak aby vynikla kresba dubu, která je nezaměnitelná a dodává punc kvality. Na stojánek lze gravírovat cokoliv si budete přát (jméno, monogram, věnování, obrázek…)

Pero se stojánkem balíme do dárkové krabičky, kterou opatříme naší pečetí. Nemusíte tedy přemýšlet na balením, stačí jen předat.

V případě jakéhokoliv dotazu nám neváhejte napsat na mail: chci@blackchilli.cz